BRAEL - Aparaty Medyczne Producent Kardiotokografów i detektorów tętna płodu
  English version
  Russian version
     

BRAEL - Aparaty medyczne

GŁÓWNA      O NAS      PRODUKTY      PYTANIA      DO DRUKU      SERWIS      KONTAKT

O NAS

 
 
Detektor tętna płodu FD-10D
 
Detektor tętna płodu UDT-20D
 
Detektor tętna płodu UDT-300 z zapisem
     
 

BRAEL- Aparaty Medyczne, z siedzibą w Puławach, jest jednym z wiodących producentów aparatów medycznych w Polsce oraz liderem w produkcji ultradźwiękowych detektorów tętna płodu. BRAEL-Aparaty Medyczne powstał w 1997 r. jako kontynuacja działalności Techpanu, który od 1976 roku produkował w Puławach detektory tętna płodu UDT-10 i MDT-10 oraz ultrasonografy.

Naszą misją jest oferowanie produktów znakomitej jakości po przystępnej cenie. 

W 1997 wprowadziliśmy na rynek drugi na świecie kompaktowy detektor tętna płodu UDT-100 TONFET. Po sukcesie z nim związanym poszerzyliśmy ofertę o tanie detektory UDT-20 oraz wysokiej jakości detektory UDT-300 z możliwością zapisu częstości serca i ruchów płodu na papierze termicznym, jak w kardiotokografach.
W 2007 r. wprowadzamy nowy kompaktowy detektor tętna płodu FD-10D BabyPulse. Postawiliśmy sobie zadanie, że FD-10D będzie zdecydowanie najlepszy na światowym rynku małych Dopplerów i to osiągnęliśmy.
W 2008 r. zostaje wprowadzony do naszej oferty kardiotokograf do monitorowania ciąży pojedyńczej lub bliźniaczej. Jego atuty - dokładne liczenie tętna i małe rozmiary - sprawiły, że stał się podstawowym i obowiązkowym wyposażeniem szpitali i gabinetów ginekologicznych. Cieszy się także dobrą opinią wśród klientów zagranicznych.

W 2003 r podjęliśmy decyzję o eksporcie naszych wyrobów. Obecnie znaczna część naszej produkcji jest eksportowana.
BRAEL posiada certyfikowany system zarządzania jakością ISO13485 w zakresie projektowania, produkcji, serwisu i sprzedaży
(Jednostka Notyfikowana Nr 2274 TÜV Nord).
 

 
     

Brael - Aparaty medyczne 2016