BRAEL - Aparaty Medyczne Producent Kardiotokografów i detektorów tętna płodu
  English version
  Russian version
     

BRAEL - Aparaty medyczne

GŁÓWNA      O NAS      PRODUKTY      PYTANIA      DO DRUKU      SERWIS      KONTAKT

PYTANIA

 
Najczęstsze pytania
Dlaczego BRAEL?
Stosowana technologia
Oznaczenia produktów
 
 
     
 

Specjalne funkcje i moduły stosowane w detektorach BRAELa:

ARC – stosowany w UDT-300. Jest to specjalny układ, niespotykany w innych detektorach, który kontroluje poziom sygnału i dopasowuje odbiór do optymalnego stanu. Nie ma tu potrzeby ciągłej regulacji głośności oraz silnie osłabione są zakłócenia kontaktowe, pojawiające się przy przesuwaniu głowicy po brzuchu.

 

Układ wyciszania zakłóceń kontaktowych – stosowany w UDT-20. Osłabia znacznie nieprzyjemne i głośne dźwięki pojawiające się przy przesuwaniu głowicy po brzuchu. Jest to funkcja rzadko spotykana w detektorach, a niezwykle ważna, zapewniająca komfort dla ciężarnej jak i lekarza; szczególnie, gdy używa słuchawek.

 

Głowica szerokokątna B7P2MHz – jest to unikalna, wysokiej czułości, głowica 7-elementowa, która wykrywa tętno z dużego obszaru. Znalezienie tętna z nią jest szybkie. Dodatkowo natężenie ultradźwięków jest u niej wyjątkowo niskie, niespotykane w detektorach, 20 razy mniejsze niż przewiduje norma. Może to mieć znaczenie dla tych, którzy obawiają się wpływu ultradźwięków na organizm dziecka.

 

Zapis częstości uderzeń serca - detektor UDT-300 z zapisem może pełnić funkcję kardiotokografu bez zapisu skurczów macicy. Zastosowaliśmy specjalną obróbkę sygnałów, aby zapis częstości tętna przebiegał prawie niezależnie od ruchów dziecka i matki, które zwykle przerywają wydruk lub fałszują wyniki.

 

Długi czas pracy baterii/akumulatorów – w detektorach zasilanych bateryjnie stosujemy układ oszczędzający zużycie prądu. Czas pracy baterii/akumulatorów w UDT-20 wynosi 30 godzin. Oznacza to poważne oszczędności pieniędzy i czasu. Zwykle w innych detektorach czas ten wynosi od 1godziny do 5 godzin.

 
     

Brael - Aparaty medyczne 2016